درباره ما

"خاتون" مشاوره و توصیه های صحیح مامایی و پزشکی در مورد سلامت بانوان، حاملگی و زایمان، دوران بعد از زایمان و دوران میانسالی و سالمندی  بانوان را در جهت بالا بردن سطح آگاهی آنان و در نتیجه افزایش سلامت جامعه ارائه می دهد. پیدا کردن یک ماما و همراه مناسب دوران بارداری، جهت مراقبت های لازم و دانستنی های این دوران و حتی بعد از زایمان، دغدغه بسیاری از مادران باردار است.

  • پاسخ به سوالات جوانان در ابتدای زندگی مشترک، از قبیل انواع روشهای جلوگیری از بارداری و شناخت اندام های تناسلی؛
  • بودن مامای با تجربه، در هر لحظه کنار مادر و پرسیدن سوالات متعدد راجع به نوزادش؛
  • همراهی لحظات پر استرس  قبل از زایمان  و یا بعد از زایمان، بخصوص برای پدر و مادری که اولین بار است که بارداری و زایمان را تجربه می کنند؛
  • داشتن یک مشاور و پشتیبان دوران خاص بلوغ، که نوجوان می تواند سوالات  و دنیایی از ندانسته های خود را با کارشناسی مورد اعتماد در میان بگذارد؛
  • همدم هفته های اول یائسگی برای یک خانم میانسال و سالمند، و شنیدن ناگفته های این عزیزان، افتخار " خاتون" است.

در تمامی این موارد، خاتون در هر لحظه همراه عزیزانتون خواهد بود. ما در تیم با تجربه خاتون، سعی کرده ایم در هر لحظه جوابگوی سوالات و همراه همیشگیتان باشیم.

تیم خاتون از تیم ماماهایی با سطح علمی بالا و داشتن سالیانی تجربه طبابت، تشکیل شده است. حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن، گفت وگوی نوشتاری قابل دسترس است. خاتون به طور کلی راهی ساده و تقریبا راه حلی برای بهبود مراقبت های بهداشتی زنان، نوجوانان و خانواده ها و برای تکمیل ساختار مراقبت های موجود بهداشتی کلیه بانوان است.

وقتی نگرانی دارید و یا بیمار می‌شوید یا نیاز به نشان دادن آزمایشات و داروهای  تجویز شده از طرف ماما یا پزشکتان دارید، اما فرصت و یا امکان مراجعه به مطب یا مراکز درمانی را ندارید، خاتون هر لحظه در کنار شما عزیزان است تا شما را راهنمایی کند. مشاوره آنلاین مامایی به کاربران کمک می‌کند بدون نیاز به صرف زمان زیاد، به صورت مستمر وضعیت سلامت خود را تحت کنترل داشته باشند.

بعضی از مادران باردار به دلیل مشکلاتی که در حین بارداری، و یا بعد از زایمان با توجه به نیاز استراحت در منزل و یا آمدن نوزاد کوچک خود، تمایل به ویزیت حضوری ندارند، بنابراین می توانند با خاتون، سوالات خود را مطرح کنند و در اولین فرصت بعدی، در صورت نیاز به مراکز درمانی مراجعه کنند.

نوجوانان ما در دوران بلوغ سوالات زیادی دارند، به دلیل نداشتن منبع علمی مناسب، گاهی مجبورند از منابع نادرست کمک بگیرند، در این موارد خاتون می تواند حامی خانواده ها باشد و با توصیه های کارشناسان ماما، آرامش را به شما هدیه دهد.

تیم ما متشکل از ماماهایی با تجربه کاری 25 تا 16 سال هستند. ماماهای خاتون دارای تجارب مختلف لازم در مشاوره به کاربران خود، در بخش های مختلف زایمان و بیمارستانی، مطب و کلینیک، ورزشهای مختص بارداری و زایمان بی درد، بهداشت مادر و کودک و... می باشند. بنابراین مشاوره و پاسخدهی ، برحسب زمینه سوالات کاربران ، توسط مامای متخصص در آن موضوع، انجام خواهد شد.

کیفیت مشاوره خاتون با انتخاب مشاوران و مدیریت کیفیت داخلی تضمین شده است. ما یک سیستم دریافت نظرات کاربران را ایجاد کرده ایم که بازتاب مشاورات تیم خاتون را به ما برسانید و خوشحال می شویم نظرات شما را دریافت کنیم.

خاتون، هر لحظه همراهتون

                                                                    موسّس:
                                                           مریم بهمنی

مریم بهمنی

   کارشناس مامایی، کارشناس ارشد فیزیولوژی پزشکی، مشاور زنان و مامایی، مدرس دانشگاه

ثبت نام و شروع مشاوره