سوالات متداول

مشاوره مامایی "خاتون" چقدر برای من هزینه دارد؟

هزینه مشاوره فوری تلفنی "خاتون" 59 هزار تومان و برای یک مکالمه تلفنی و یا نوشتاری بیست دقیقه ای است. حداکثر تا 6 دقیقه بعد از خرید بسته فوری، ما با شما تماس خواهیم گرفت. تیم خاتون افتخار دارد تا قبل از 20 دقیقه بتواند نگرانی شما را برطرف کند. این مکالمه تا زمانی که پاسخ پرسش شما برطرف نشود باز است و در نهایت پس از دریافت پاسخ و با موافقت کارشناس مکالمه پایان می یابد. بنابراین نگران پایان یافتن زودتر مکالمه قبل از گرفتن نتیجه مطلوب نباشید.


اگر پس از پایان 20 دقیقه مکالمه، مطلبی را فراموش کردم که با مامای خود مطرح کنم، راهکاری وجود دارد؟

بارها برای ما پیش آمده که بعد از خارج شدن از مطب ها و یا مراکز درمانی متوجه می شویم که مطلبی را فراموش کرده ایم تا به ماما یا پزشک خود مطرح کنیم، شما پس از پایان مشاوره خود به مدت 1 ساعت می توانید با مامای خود در ارتباط بوده و مدارک پزشکی مانند آزمایش ها و سونوگرافی های خود را ارسال نمایید تا برایتان تفسیر شود. در نظر داشته باشید در صورت تمایل به طرح سوال جدید می بایست مجددا یک بسته مشاوره خریداری نمایید.

بسته بلند مدت مامای خاتون چیست؟

شما می توانید با ثبت یک بسته بلند مدت، به صورت روزانه به مدت 20 دقیقه  با مامای خود مکالمه تلفنی و یا چت خصوصی داشته باشید. شما می توانید با چت، به مامای خود اطلاع دهید تا در ساعت دلخواهتان (در محدوده ساعت های تعیین شده)، با شما تماس گرفته شود. هزینه بسته مشاوره بلند مدت از 129 هزارتومان در ماه شروع می شود و به طور خودکار تمدید نمی شود. با خرید بسته بلند مدت، مامای شما در تمام مدت بسته و در محدوده ساعت های تعیین شده ی مشاوره، هر لحظه با شما خواهد بود.

بسته 9 ماهه ویژه بارداری چه امکاناتی دارد؟

بسته ویژه بارداری این امکان را به کاربران می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز و حتی تعطیلات با کارشناس خود مشاوره داشته باشند. این بسته پیشنهاد ویژه برای مادران باردار و همچنین سوالات اورژانسی بانوان درباره بارداری، سلامت نوزاد، شیردهی و ... خواهد بود. با خرید این بسته شما در تمام طول 9 ماه می توانید با شماره همراه ویژه مامای خود به صورت کاملا خصوصی و محرمانه درارتباط باشید. مامای شما در تمام شبانه روز و تعطیلات همراه و پاسخگوی سوالات شماست. هر زمان که نیاز به مکالمه داشته باشید کافیست تا به خط مستقیم مامای خود پیام بدهید تا با شما تماس گرفته شود. لازم به یاداوری است که در هر سنی از بارداری که این بسته را خریداری کنید، مامای شما به مدت 9 ماه با شما خواهد بود. مثلا با خرید بسته در ماه ششم بارداری، مامای ویژه علاوه بر سه ماه باقی مانده بارداری، تا 6 ماه پس از زایمان در تمام مراحل بعد از زایمان، شیردهی، شروع تغذیه کمکی و واکسیناسیون کودک پاسخگوی سوالات مادر خواهد بود.

چرا مشاوره آنلاین مامایی خاتون را انتخاب می کنم؟

دختران، زنان و مادران ما لازم دارند که اطلاعات صحیحی در دسترس داشته باشند. شرایط اجتماعی و خانوادگی ایجاب می کند که در مواردی سوالات فوری خود را با مامای خود در میان بگذارند. از این گذشته سوالات و موضوعاتی در زندگی ما مطرح می شود، که راحتیم فقط با کارشناس این موضوع، درمیان بگذاریم. "خاتون" محیط امنی است که تمامی مطالب و موضوعات بین من و مامای انتخابی من خواهد ماند.

چطور از وبسایت مشاوره مامایی خاتون کمک بگیرم؟

ابتدا نام و مشخصات را ثبت می کنید، ثبت شماره تلفن ضروری است تا کارشناسان خاتون بتوانند با شما تماس بگیرند، اما اگر تمایلی به ذکر نام واقعی خود نداشته باشید می توانید نام مستعاری را ذکر نمایید. پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ بسته مورد نظر، کارشناسان ما پس از بررسی موضوع مشاوره، بهترین ماما در حیطه مورد نیاز شما را انتخاب می کنند و در اولین دقایق با شما تماس خواهد گرفت.

می توانم مامای دلخواه خود را انتخاب کنم؟

برای درخواست مشاوره مامایی آنلاین نیازی به انتخاب ماما از طرف شما نیست. شما در حین ثبت نام، موضوع مشکل خود را بیان می کنید و ماما های ما با توجه به نیاز شما بهترین مشاور در حوزه مورد نظر را انتخاب می نمایند و در اولین دقایق، با شما تماس می گیرند.

پرداخت هزینه چگونه انجام می شود؟

تمامی پرداختها در وبسایت خاتون توسط درگاه امن شاپرک و از طریق درگاه به پرداخت ملت و نیز پرداخت الکترونیک سپهر و یا زرین پال انجام می گیرد. همچنین می توانید با انتخاب گزینه کیف پول هزینه مشاوره را به آسانی و با امنیت بالا پرداخت نمایید.

چه مدت طول می کشد که پس از درخواست مشاوره، مامای خاتون با من تماس بگیرد؟

ماماهای ما حداکثر تا 6 دقیقه پس از ثبت درخواست بسته فوری، و در کمترین زمان ممکن با خرید بسته های دیگر، با شما تماس خواهند گرفت.

اگر به هر دلیلی مکالمه تلفنی قطع شد، چه اقدامی نیاز هست؟

اگر شما یک تماس تلفنی دریافت کرده اید، و تماس برقرار نشد و یا حین مکالمه قطع شد، شما نیاز به انجام اقدام دیگری ندارید. مامای شما بلافاصله با شما تماس خواهد گرفت.

ساعت های باز مشاوره مامایی کدامند؟

شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید پیام خود را بگذارید، اما ماماهای ما به صورت تلفنی از ساعت 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما هستند. البته با درخواست بسته ویژه بارداری می توانید در هرساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات با مشاور خود مکالمه داشته باشید.در بسته مشاوری فوری ما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل نیز پاسخگوی شما خواهیم بود.

من می خواهم توسط یک ماما مشخص مشاوره کنم، آیا این امکان وجود دارد؟

انتخاب مامای خاص برای مکالمه آنلاین، در حال حاضر امکان پذیر نیست، زیرا ما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که همیشه به درخواست های دریافتی در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ بدهیم. همه ماماهای ما با استانداردهای بالای علمی و تجربی در خدمت مشاوره با شما هستند. اما در تلاش هستیم تا بزودی این امکان را برای شما فراهم کنیم.

آیا امکان انتخاب مشاور "مامای همراه" خاتون، با یک ماما خاص را دارم که با من به اتاق زایمان بیاید؟

بزودی این امکان در موارد سرویس های ماماهای همراه گذاشته می شود که شما می توانید "مامای همراه" خود را انتخاب کنید. علاوه بر مشاوره 9 ماهه بارداری، مامای همراه خاتون، در تمامی لحظات زایمان، و ساعات اولیه پس از زایمان با شما در اتاق زایمان حضور خواهد داشت. با مامای همراه، شما می توانید در کلاسهای ورزش و آمادگی بارداری، جهت زایمان فیزیولوژیک( زایمان در آب، زایمان بی درد و.....) حضوری شرکت کنید و تمامی تکنیک های کنترل درد شامل تکنیک تنفس، ماساژ و حرکات اصلاحی جهت باز شدن لگن و کوتاه شدن زمان زایمان را بیاموزید.

آیا محدودیت زمانی برای چت یا تماس وجود دارد؟

ماماهای ما در هر تماس تلفنی آنلاین تا زمانی که پاسخ کاملی به سوال شما بدهند با شما صحبت خواهند کرد. اما اگر بعد از مکالمه، مطلبی را به یاد آوردید که با مامای خود مطرح نکردید، شما امکان 1 ساعت چت رایگان دارید و می توانید با مامای خود در ارتباط باشید.

آیا همه مشاوران "خاتون" ماما هستند؟

بله تمامی مشاوران ما، ماما و از طریق سازمان نظام پزشکی، مورد بررسی قرار گرفته و دارای سال ها تجربه حرفه ای هستند و همه آنها عضو انجمن علمی مامایی ایران و دارای نظام مامایی و پروانه طبابت می باشند.

آیا در سایت "خاتون" می توانم به ماما ها در شرایط اضطراری دسترسی یابم؟

سیستم مشاوره آنلاین خاتون با زنان، دختران، مادران باردار و والدین نوزادان به گونه ای طراحی شده است که در مورد مسائل حاد و عمومی مربوط به بارداری، کودک و مادر و سلامت کودک کمک حال کاربران خود باشد. هدف ما این است که بعد از درخواست شما ظرف مدت کمتر از 6 دقیقه جهت پاسخگویی به سوالاتتان با شما تماس بگیریم. با این وجود، "خاتون" یک جایگزین برای یک ویزیت یا مراکز درمانی نیست و در موارد اورژانس، باید حتما به مراکز درمانی مراجعه نمایید.

آیا ماماهای شما می توانند دارویی تجویز و یا درمان کنند؟

وب سایت مشاوره آنلاین مامایی خاتون، فقط جهت پاسخ به سوالات شما می باشد و مجاز به درمان دارویی و تجویز دارو نیستیم. در مواردی که امکان دسترسی به مطب نداشته و یا می خواهید مدارک پزشکی خود ( مانند سونوگرافی، آزمایش و ...) را به مامای خود نشان دهید، می توانید آنها را برای ما ارسال کنید و تفسیر آن را دریافت نمایید. در هر زمانی که سوال و یا مشاوره ما می تواند به شما کمک کرده و یا از نگرانی شما بکاهد، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

من می خواهم یک مشاوره داشته باشم، اما در حال حاضر فرصت ندارم. آیا می توانم درخواست تماس برای فرصت دیگری داشته باشم؟

بله شما می توانید در بسته های غیر فوری(بسته ویژه بارداری و بسته بلند مدت)زمان مورد نظر مکالمه را هماهنگ نمایید.

چگونه با پشتیبانی وبسایت در تماس باشم؟

 ما همیشه به دنبال پیشنهادات، برای بهبود و راهنمایی هستیم. با ایمیل به آدرس info@khaatoon.com منتظر نظرات شما هستیم.

آیا پس از وارد کردن شماره همراه در مراحل ثبت نام، میتوانم شماره خود را تغییر دهم؟

بله؛ شما میتوانید در هر زمان از قسمت مشخصات کاربری شماره همراه خود را تغییر دهید.


نحوه ی ثبت نام در وب سایت خاتون به چه صورتی است؟

برای این کار کافی است از منوی "ثبت نام" در صفحه ی اصلی اقدام نمایید و با وارد نمودن شماره همراه و کلمه ی عبور دلخواه خود عضو خاتون شوید.

آیا مکالمات و ارسال مدارک پزشکی من به ماماهای خاتون محرمانه است و یا در وبسایت خاتون دیده می شود؟

بله تمامی مکالمات و مدارک پزشکی که برای مامای خود ارسال می کنید، فقط بین شما و مامای خود بوده، کاملا محرمانه است و به هیچ عنوان قابل دسترس برای مامای دیگر و یا کاربران دیگر نخواهد بود.

آیا می توانم در صورت عدم رضایت از مشاوره، مبلغ پرداختی خود را دریافت کنم؟

بله از آنجایی که هدف خاتون، رضایت کاربران از مشاوره است، بنابراین اگر از مشاوره با خاتون رضایت نداشتید، می توانید با ارسال پیام و ایمیل و یا تماس با پشتیبانی خاتون، پیغام خود را بگذارید، پس از بررسی، با شما تماس گرفته و مبلغ پرداختی شما به صورت اعتبار به کیف پول حساب کاربری شما بازگردانده خواهد شد.

در چه زمینه هایی می توانم از ماماهای خاتون مشاوره بگیرم؟

ماما های ما در زمینه های زیر به شما مشاوره می دهند:

مشاوره انواع و نحوه استفاده از روش های برنامه ریزی و کنترل بارداری، مشاوره سلامت جنسی، مشکلات زناشویی و بیماریهای منتقل شونده جنسی، مشاوره قبل و بعد از ازدواج در مورد دستگاه تناسلی و آناتومی اعضای بدن (به عنوان مثال سوالات راجع به پرده بکارت و انواع آن)، سوالات مامایی و دوران بارداری و زایمان، اطلاعات راجع به زایمان فیزیولوژیک، زایمان بی درد و زایمان در آب و معرفی به بیمارستان ها، تفسیر آزمایشات، غربالگری ها و سونوگرافی ها، بیماریهای زنان، پیشگیری و درمان های خانگی بیماریهای پر تکرار زنان، آموزش معاینات جهت غربالگری بیماریهای پستان و سرطان پستان، مشاوره بلوغ (علایم بلوغ زودرس و دیررس)، دوران  یائسگی و علایم و مسایل و مشکلات آن، سوالات دوران شیردهی، تغذیه با شیر مادر، ورزش های دوران بارداری و بعد از زایمان، مشاوره آزمایشات پاپ اسمیر و روشهای نوین (تین پرپ) و تفسیر آن،  ارایه مشاوره به مادران باردار جهت آموزش و حضور در کلاسهای آمادگی برای زایمان فیزیولوژیک (بدون مداخلات دارویی) به صورت عملی، و ورزش های دوران بارداری (با توپ Birth ball) و ورزش پیلاتس و حرکات اصلاحی.

ثبت نام و شروع مشاوره