درخواست مشاوره


لطفا یکی از بسته های مشاوره زیر را انتخاب فرماییدکمی صبر کنید...

بسته مشاوره فوری

50,000 35,000 تومان

با درخواست این بسته مشاوره، ما در کمتر از 6 دقیقه با شما تماس خواهیم گرفت. مکالمه نوشتاری یا تلفنی شما با مامای خاتون تا زمانی که پاسخ پرسش خود را دریافت کنید و یا حداکثر 20 دقیقه ادامه خواهد داشت. همچنین شما تا 1 ساعت پس از پایان مکالمه همچنان به مکالمه نوشتاری خود دسترسی خواهید داشت تا اگر موردی را فراموش کرده اید و یا می خواهید مدارک پزشکی خود را به صورت خصوصی به مامای خود ارسال کنید، این امکان برای شما فراهم باشد.


بسته یک ماهه

89,000 تومان

با خرید هر یک از بسته های بلند مدت مشاوره خاتون، شما می توانید در طول مدت بسته به صورت روزانه به مدت 20 دقیقه با کارشناس مامای خود به صورت مکالمه ی تلفنی و یا نوشتاری مشاوره داشته باشید. بسته ماهانه برای دریافت مشاوره در موضوعاتی که بیش از یک بار به توصیه ماما نیاز دارد، مثل روند درمان بیماری ها و یا پیگیری و مراقبت در موضوعات حاد بسیار مقرون به صرفه است. امکان مشاوره به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل در این نوع بسته ها وجود ندارد. زمان انجام مشاوره ها در این نوع بسته از میان ساعات خالی مشاوران توسط خاتون تعیین میشود و تا پایان دوره ثابت است.


بسته سه ماهه

89,000 79,000 تومان

بسته سه ماهه به صرفه تر از بسته یک ماهه است و برای موضوعاتی مثل برنامه ریزی بارداری، بیماری های مزمن زنان، یا ماه های پس از عمل های جراحی مناسب است. با خرید هر یک از بسته های بلند مدت مشاوره خاتون، شما می توانید در طول مدت بسته به صورت روزانه به مدت 20 دقیقه با کارشناس مامای خود به صورت مکالمه ی تلفنی و یا نوشتاری مشاوره داشته باشید. امکان مشاوره به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل در این نوع بسته ها وجود ندارد. زمان انجام مشاوره ها در این نوع بسته از میان ساعات خالی مشاوران توسط خاتون تعیین میشود و تا پایان دوره ثابت است. برای اعمال تخفیف سه ماهه، حداقل تعداد بسته های ماهانه در این خرید سه بسته می باشد.


بسته سالانه

89,000 69,000 تومان

بسته سالانه ارزانترین گزینه برای در دسترس داشتن مامای مشاور در طول مدت یک سال است و هدف اصلی این بسته آرامش خاطر به معنای واقعی برای بانوانی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. با خرید هر یک از بسته های بلند مدت مشاوره خاتون، شما می توانید در طول مدت بسته به صورت روزانه به مدت 20 دقیقه با کارشناس مامای خود به صورت مکالمه ی تلفنی و یا نوشتاری مشاوره داشته باشید. امکان مشاوره به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل در این نوع بسته ها وجود ندارد. زمان انجام مشاوره ها در این نوع بسته از میان ساعات خالی مشاوران توسط خاتون تعیین میشود و تا پایان دوره ثابت است. برای اعمال تخفیف سالانه، حداقل تعداد بسته های ماهانه در این خرید دوازده بسته می باشد.


بسته ویژه بارداری

999,000 تومان

با خرید این بسته شما در تمام طول 9 ماه می توانید با شماره همراه ویژه مامای اختصاصی خود به صورت مستقیم و کاملا خصوصی  درارتباط باشید. مامای شما در تمام ساعت های شبانه روز و نیز در ایام تعطیل همراه و پاسخگوی سوالات اورژانسی شما خواهد بود. هر زمان که نیاز به مکالمه داشته باشید کافیست تا به خط مستقیم مامای خود پیام بدهید تا با شما تماس گرفته شود. در هر زمان از دوره بارداری که این بسته را خریداری کنید، این بسته به مدت 9 ماه اعتبار خواهد داشت. به طور مثال با آغاز مشاوره در ماه ششم بارداری، مامای شما علاوه بر سه ماه باقی مانده بارداری، تا 6 ماه پس از زایمان و در تمام مراحل بعدی مانند شیردهی، شروع تغذیه کمکی و واکسیناسیون کودک نیز با همان شرایط پاسخگوی سوالات مادر در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود.


بسته ویژه کاربران خارج از کشور

امکان پرداخت از طریق PayPal برای کاربران گرامی خارج از کشور در وب سایت خاتون فراهم شده است. اگر در ایران زندگی نمی کنید و قصد استفاده از خدمات مشاوره وب سایت خاتون را دارید، لطفا پس از ثبت نام و ثبت سفارش بسته مشاوره مورد نظر خود، از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 00989012180045 پیام دهید تا لینک پرداخت برای شما ارسال شود. متاسفانه به دلیل تحریم های بین المللی، در حال حاضر امکان ایجاد درگاه مستقیم PayPal در وب سایت خاتون وجود ندارد.


دسته‌بندی

ثبت نام و شروع مشاوره