درخواست مشاوره


لطفا یکی از بسته های مشاوره زیر را انتخاب فرماییدکمی صبر کنید...

بسته مشاوره فوری

35,000 29,000 تومان

با درخواست این بسته مشاوره، ما در کمتر از 6 دقیقه با شما تماس خواهیم گرفت. مکالمه نوشتاری یا تلفنی شما با مامای خاتون تا زمانی که پاسخ پرسش خود را دریافت کنید و یا حداکثر 20 دقیقه ادامه خواهد داشت. همچنین شما میتوانید تا 24 ساعت پس از پایان مکالمه با مامای خود به صورت رایگان چت کنید تا اگر مواردی را فراموش کرده اید و یا می خواهید مدارک پزشکی خود را به صورت خصوصی به مامای خود ارسال کنید، این امکان برای شما فراهم باشد.


بسته یک ماهه

79,000 تومان

با خرید بسته بلند مدت یک ماهه مشاوره خاتون، شما می توانید به مدت یک ماه در طول هر روز بدون محدودیت زمانی و هر چند بار که بخواهید با مامای خود مکالمه تلفنی داشته باشید. همچنین می توانید به صورت نامحدود با مامای خود چَت کنید و سوالات و مدارک پزشکی لازم را به صورت خصوصی برای ایشان ارسال نمایید. بسته ماهانه برای دریافت مشاوره در موضوعاتی که بیش از یک بار به توصیه ماما نیاز دارد، مثل روند درمان بیماری ها و یا پیگیری و مراقبت در موضوعات حاد بسیار مقرون به صرفه است. مامای مشاور شما در صورت تمایل شما در طول مدت بسته می تواند یک نفر و یا متغیر باشد.


بسته سه ماهه

79,000 69,000 تومان

با خرید بسته بلند مدت سه ماهه مشاوره خاتون، شما می توانید به مدت سه ماه در طول هر روز بدون محدودیت زمانی و هر چند بار که بخواهید با مامای خود مکالمه تلفنی داشته باشید. همچنین می توانید به صورت نامحدود با مامای خود چَت کنید و سوالات و مدارک پزشکی لازم را به صورت خصوصی برای ایشان ارسال نمایید. بسته سه ماهه به صرفه تر از بسته یک ماهه است و برای موضوعاتی مثل برنامه ریزی بارداری، بیماری های مزمن زنان، یا ماه های پس از عمل های جراحی مناسب است. برای اعمال تخفیف سه ماهه، حداقل تعداد بسته های ماهانه در این خرید سه بسته می باشد.


بسته سالانه

79,000 59,000 تومان

با خرید بسته بلند مدت یک ساله مشاوره خاتون، شما می توانید به مدت یک سال در طول هر روز بدون محدودیت زمانی و هر چند بار که بخواهید با مامای خود مکالمه تلفنی داشته باشید. همچنین می توانید به صورت نامحدود با مامای خود چَت کنید و سوالات و مدارک پزشکی لازم را به صورت خصوصی برای ایشان ارسال نمایید. بسته سالانه ارزانترین گزینه برای در دسترس داشتن مامای مشاور برای یک سال بدون محدودیت تماس می باشد و هدف اصلی این بسته آرامش خاطر به معنای واقعی برای بانوانی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. برای اعمال تخفیف سالانه، حداقل تعداد بسته های ماهانه در این خرید دوازده بسته می باشد.


بسته ویژه بارداری

891,000 تومان

با خرید این بسته شما در تمام طول 9 ماه می توانید با شماره همراه ویژه مامای اختصاصی خود به صورت مستقیم و کاملا خصوصی  درارتباط باشید. مامای شما در تمام ساعت های شبانه روز و نیز در ایام تعطیل همراه و پاسخگوی سوالات اورژانسی شما خواهد بود. هر زمان که نیاز به مکالمه داشته باشید کافیست تا به خط مستقیم مامای خود پیام بدهید تا با شما تماس گرفته شود. در هر زمان از دوره بارداری که این بسته را خریداری کنید، این بسته به مدت 9 ماه اعتبار خواهد داشت. به طور مثال با آغاز مشاوره در ماه ششم بارداری، مامای شما علاوه بر سه ماه باقی مانده بارداری، تا 6 ماه پس از زایمان و در تمام مراحل بعدی مانند شیردهی، شروع تغذیه کمکی و واکسیناسیون کودک نیز با همان شرایط پاسخگوی سوالات مادر در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود.


بسته ویژه کاربران خارج از کشور

امکان پرداخت از طریق PayPal برای کاربران گرامی خارج از کشور در وب سایت خاتون فراهم شده است. اگر در ایران زندگی نمی کنید و قصد استفاده از خدمات مشاوره وب سایت خاتون را دارید، لطفا پس از ثبت نام و ثبت سفارش بسته مشاوره مورد نظر خود، از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 00989012180045 پیام دهید تا لینک پرداخت برای شما ارسال شود. متاسفانه به دلیل تحریم های بین المللی، در حال حاضر امکان ایجاد درگاه مستقیم PayPal در وب سایت خاتون وجود ندارد.دسته‌بندی