بسته های مشاوره بلندمدّت


کمی صبر کنید...

بسته یک ماهه

79,000 تومان

با خرید بسته بلند مدت یک ماهه مشاوره خاتون، شما می توانید به مدت یک ماه در طول هر روز بدون محدودیت زمانی و هر چند بار که بخواهید با مامای خود مکالمه تلفنی داشته باشید. همچنین می توانید به صورت نامحدود با مامای خود چَت کنید و سوالات و مدارک پزشکی لازم را به صورت خصوصی برای ایشان ارسال نمایید. بسته ماهانه برای دریافت مشاوره در موضوعاتی که بیش از یک بار به توصیه ماما نیاز دارد، مثل روند درمان بیماری ها و یا پیگیری و مراقبت در موضوعات حاد بسیار مقرون به صرفه است. مامای مشاور شما در صورت تمایل شما در طول مدت بسته می تواند یک نفر و یا متغیر باشد.


بسته سه ماهه

79,000 69,000 تومان

با خرید بسته بلند مدت سه ماهه مشاوره خاتون، شما می توانید به مدت سه ماه در طول هر روز بدون محدودیت زمانی و هر چند بار که بخواهید با مامای خود مکالمه تلفنی داشته باشید. همچنین می توانید به صورت نامحدود با مامای خود چَت کنید و سوالات و مدارک پزشکی لازم را به صورت خصوصی برای ایشان ارسال نمایید. بسته سه ماهه به صرفه تر از بسته یک ماهه است و برای موضوعاتی مثل برنامه ریزی بارداری، بیماری های مزمن زنان، یا ماه های پس از عمل های جراحی مناسب است. برای اعمال تخفیف سه ماهه، حداقل تعداد بسته های ماهانه در این خرید سه بسته می باشد.


بسته سالانه

79,000 59,000 تومان

با خرید بسته بلند مدت یک ساله مشاوره خاتون، شما می توانید به مدت یک سال در طول هر روز بدون محدودیت زمانی و هر چند بار که بخواهید با مامای خود مکالمه تلفنی داشته باشید. همچنین می توانید به صورت نامحدود با مامای خود چَت کنید و سوالات و مدارک پزشکی لازم را به صورت خصوصی برای ایشان ارسال نمایید. بسته سالانه ارزانترین گزینه برای در دسترس داشتن مامای مشاور برای یک سال بدون محدودیت تماس می باشد و هدف اصلی این بسته آرامش خاطر به معنای واقعی برای بانوانی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. برای اعمال تخفیف سالانه، حداقل تعداد بسته های ماهانه در این خرید دوازده بسته می باشد.


دسته‌بندی